Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Webináře společnosti B&R

Webináře o nejnovější automatizační technice pořádá společnost B&R. Přednášejícími jsou inženýři této společnosti, odborníci ve svém oboru. Každý z webinářů přinese informace o řešeních, vedoucích ke konkurenceschopnosti.

1.10. 2020

mapp View: Průmyslová vizualizace pomocí webových technologií. Tak snadné, že to zvládne každý!

Díky mapp View proniká webová technologie do automatizace. mapp View umožňuje intuitivně vytvářet moderní vizualizaci strojů a linek. Vizualizace běží na každé platformě s webovým prohlížečem (tablet, smartphone, atd.) a díky multiklientní architektuře umožňuje současný přístup mnoha operátorů.

Registrujte se zde.

20. 10. 2020

Simulace a digitální dvojče – vývoj strojů s minimálním rizikem ztrátové investice

Simulace pomocí digitálního dvojčete pomáhá při testování aplikace před jejím nasazením na skutečný hardware. Digitální dvojče zjednodušuje a zkracuje studii proveditelnosti, ulehčuje návrh stroje a pomáhá i při jeho uvedení do provozu.

Registrujte se zde

 

3. 11. 2020

ACOPOStrak & SuperTrak – Flexibilní transportní systémy pro maximální efektivitu výroby

Systémy ACOPOStrak a SuperTrak představují generační skok v inteligentních a flexibilních transportních systémech. Webinář představí jejich design, funkce a vlastnosti, což jsou výhody pro adaptivní výrobu. Díky těmto systémů lze efektivně vyrábět i velmi malé série výrobků.

Registrujte se zde.

 

26. 11. 2020

Integrovaný systém strojového vidění – zpracování obrazu v reálném čase pro hromadnou i nízko-sériovou výrobu

Společnost B&R vytvořila jedinečný integrovaný systém strojového vidění pro snadnější a levnější zavádění kamerových systíémů Systémová integrace otevírá možnosti, které jdou daleko za rámec „pouhého“ zajištění kvality.

Registrujte se zde.

Nahrávky webinářů

Webinář o tom, jak přizpůsobit výrobu pomocí konceptu adaptivních strojů, je možné si spustit na záznamu.

Veškeré informace o webinářích B&R jsou zde