Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Webináře Murrelektronik s praktickými ukázkami – již od 5. května

Společnost Murrelektronik připravila na tento květen čtveřici webinářů. Vedle cenných informací v nich budou uvedeny také názorné ukázky využití produktů v praxi. První webinář začíná již 5. května. Zájemci se snadno zaregistrují na stránce konkrétního webináře. Vyplní požadované údaje na zadanou emailovou adresu obdrží potvrzovací zprávu.

 1. IO-Link od Murrelektronik

5. 5. 2020 ve 13:00 hod.

Registrujte se

Představení komunikačního standardu IO-Link pro efektivní, flexibilní a hospodárný provoz strojů a zařízení. Komunikace IO-Link je navržena pro „poslední metr", tedy pro přenos procesních dat mezi senzory a akčními prvky, a nadřazenou sběrnicí. Tím přináší digitalizaci i do těch nejskrytějších zákoutí instalace

Webinář povedou: Ing. Vladimír Schnurpfeil a David Hanák

  

2. Diagnostická brána a systém Cube67

12. 5. 2020 ve 13 hod.

Registrujte se

Účastníci se seznámí s oceněnou diagnostickou bránou a systémem Cube67, díky nimž snadno implementují flexibilní diagnostický nástroj dostupný v každém webovém prohlížeči a nezávislý na sběrnicovém protokolu. Roky prověřená diagnostika „do posledního pinu“ systému Cube67 v kombinaci s diagnostickou bránou otevírá cestu ke snadnému uvádění do provozu a údržbě stroje, kdekoliv na světě se právě nacházíte.

Webinář povedou: Ing. Vít Macura a David Hanák

 

3. Systémová řešení napájení

19. 5.2020 ve13:00 hod

Registrujte se

 Webinář představí koncepci všestranných napájecích zdrojů, kterou je možno používat jako standard u všech strojů a systémů po celém světě, bez ohledu na místo jejich instalace. Murrelektronik se dlouhodobě specializuje na vývoj komponent pro ideální napájecí systém se vším, co k němu patří – transformace, napájení, jištění, záloha, redundance a včasné varování.

Webinář povedou: Tomáš Kulhánek a David Hanák

 

 4. Průmyslový Ethernet a možnosti jeho využití

Kdy: 26. 5.2020 ve 13:00 hod

Registrujte se

Moderní stroj charakterizují tři vlastnosti: hospodárnost, integrovatelnost a funkčnost. Velký vliv mají použité sběrnicové systémy. Ethernet je právě pro moderní stroje předurčen a  je otevřen i budoucím požadavkům. Specialisté společnosti Murrelektronik nabídnou ucelený pohled na široké možnosti ethernetu a představí konkrétní způsoby, jak může moderní průmyslová síť pracovat ve váš prospěch

Webinář povedou: Ing. Vladimír Schnurpfeil a David Hanák