Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

WAGO Navigator s novým rozhraním

Nejen aktuální, ale také přehledné – nové rozhraní nástroje WAGO Navigator umožňuje uživatelům najít vše důležité o inženýrských aplikacích WAGO na jednom místě.

Díky aktualizaci svého rozhraní nyní nástroj WAGO Navigator ještě lépe plní svou úlohu výchozího bodu pro používání a správu všech nainstalovaných aplikací WAGO. Informace o nových verzích a aktualizacích (firmware, programy Codesys, dokumentace, tutoriály, aktualizace programů) jsou automaticky poskytovány prostřednictvím centrální notifikační služby a lze je stáhnout přímo prostřednictvím odkazu na WAGO Download Center (https://downloadcenter.wago.com/wago/software). Nástroj WAGO Navigator je plně integrovaný do zpráv Windows.

S nástrojem WAGO Navigator mohou uživatelé snadno a rychle udržovat svůj software aktuální – jak inženýrské aplikace, tak i software související s hardwarem (firmware), což také znamená, že zařízení jsou vždy optimálně chráněna proti kybernetickým útokům. Díky speciálním poznámkám o verzích relevantních pro zabezpečení jsou zvláště důležité aktualizace zvýrazněny, takže je vždy zaručen nejnovější stav zabezpečení.

WAGO-Elektro, spol. s r. o., tel.: 261 090 143, e-mail: info.cz@wago.com, https://www.wago.cz