Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Virtuální veletrh zaměřený na výrobu a servis forem

Dodavatelé nástrojů a zařízení pro výrobu forem pro vstřikování nebo odlévání budou mít ve dnech 10. až 12. listopadu 2020 příležitost představit své výrobky a řešení v převážně virtuálním veletrhu Výroba forem. Spolu s nimi se budou prezentovat i přední české nástrojárny a opravny forem, které budou nejen vystavovat vlastní technologie, ale současně i nabízet výrobní kapacity.

Obr. 1. Virtuální expozice firem na veletrhu Výroba forem

Na svém prvním virtuálním veletrhu se společnost Industry Education rozhodla představit zajímavý obor výroby a servisu forem. Nástrojárny jsou totiž opravdu náročnými zákazníky. Neobjednávají velké série, ale potrpí si spíše na dodávky na míru. Jejich provozy si musí poradit s formami často velmi složitého tvaru a z těžko obrobitelných materiálů, a k tomu potřebují stroje, nástroje a přípravky na vynikající technické úrovni.

Účastníci si prohlédnou virtuální expozice vystavovatelů, a navíc bude veletrh kombinován dvěma akcemi, a to osobním setkáním zástupců firem s odborníky a zástupci průmyslových svazů a vládních organizací u kulatého stolu v Brně a závěrečným networkingovým setkáním 12. listopadu 2020 od 18 hod. v Praze. Více informací je na https://www.virtualni-veletrhy.cz/vyrobaforem2020/.

(ev)