Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Veletrh it-sa klepe na dveře

Poslední měsíce ukázaly, že IT bezpečnost je důležitější než kdy dříve. Již jen tři týdny zbývají do zahájení veletrhu it-sa, který opět přivítá na výstavišti v Norimberku od 12. do 14. října 2021 odborníky na kybernetickou bezpečnost.

Dovolujeme si pozvat všechny naše čtenáře k návštěvě tohoto mezinárodního veletrhu, který ne nadarmo nese podtitul „Europe’s leading trade fair for IT security“.

Vstup na veletrh si zajistíte zdarma po registraci e-kódu itsa2021AVCZ na webu pořadatele: https://www.it-sa.de/en/visitors/tickets/voucher.

Ohlasy z IT branže jsou velmi pozitivní: konečně je opět příležitost k osobnímu setkání. Přes 250 vystavovatelů představí ve dvou veletržních halách ucelenou nabídku produktů kybernetické bezpečnosti, řešení, služeb, výzkumu a poradenství.

Pro veletrh je připraven detailně propracovaný hygienický koncept, jehož základem jsou 3G: Getestet, Geimpft, Genesen, tedy otestován, naočkován nebo po prodělané nemoci.

Na výstavišti je nutné nosit roušku (není nezbytný respirátor). Ve stánku je možné roušku sejmout, je-li dodržen odstup 1,5 m.

Více informací k veletrhu zde: https://www.it-sa.de/en.

V případě dotazů kontaktujete oficiální zastoupení Norimberské veletržní společnosti v ČR, firmu PROveletrhy, s. r. o., info@proveletrhy.cz.

(ed)