Aktuální vydání

celé číslo

05

2020

snímače teploty

celé číslo

Veletrh Automatica odložen na prosinec 2020

Vzhledem k šíření nového koronaviru (SARS-CoV-2) a na základě doporučení německé spolkové vlády a bavorské státní vlády je veletržní správa Messe nucena odložit veletrh Automatica 2020 z červnového termínu na období 8. až 11. prosince 2020. Rozhodnutí bylo konzultováno se sdružením VDMA Robotics + Automation Association, jakožto odborným garantem veletrhu. Pro Messe München je prvořadá odpovědnost za zdraví vystavovatelů a návštěvníků.

„Za daných okolností by otevření a veletrhu Automatica v polovině června nebylo vůči našim zákazníkům ospravedlnitelné, zejména ze zdravotního a ekonomického hlediska,“ říká Falk Senger, generální ředitel Messe München, který je zodpovědný za veletrh Automatica.

Wilfried Eberhardt, předseda poradního sboru veletrhu Automatica a marketingový ředitel společnosti KUKA AG, dodává: „Odložení veletrhu Automatica na konec roku je s ohledem na současnou situaci správným rozhodnutím. V prosinci bude veletrh působit jako důležitý katalyzátor úspěšného období po krizi a pomůže tomuto odvětví vyjít z nynější výjimečné situace ještě silnější. “

Podorbnější informace o veletrhu Automatica jsou na  https://automatica-munich.com.

(ev)