Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Teď ten správný čas přihlásit se k vystavování na veletrhu Sensor+Test 2022 v Norimberku

Zatímco v letech 2020 a 2021 byl veletrh snímací a měřicí techniky, Sensor+Test, povolen pouze digitálně, nyní jsou v plném proudu přípravy na skutečnou, prezenční výstavu, která je plánována na dny od 10. do 12. května 2022.

Do zahájení výstavy je ještě více než půl roku, ale zájem ze strany vystavovatelů je již nyní značný. „Hala 1 je již dobře zaplněna a mnoho společností čeká, až konečně představí své novinky na místě v Norimberku,“ vysvětluje Holger Bödeker, generální ředitel AMA Service GmbH.

Kdo má zájem o vystavování na veletrhu Sensor+Test 2022 v Norimberku, měl by jednat co nejrychleji. Společnosti, které si rezervují svůj stánek do 31. října 2021, budou vystavovat z výhodnějších podmínek, a navíc bude každý vystavovatel také bez příplatku zahrnut v digitální platformy veletrhu. Vedle reálného vystavování budou moci firmy po celý rok využívat digitální kanály Sensor+Test.

Obr. 1. Digitální platforma veletrhu Sensor+Test

Přihlášení je zcela bez rizika, protože do konce ledna 2022 lze registraci zdarma zrušit. Pokud se výstava kvůli coronaviru neuskuteční, část nákladů na prezenční vystavování budou vráceny a vystavovatelé budou i nadále plně využívat digitální platformu za mimořádně příznivých podmínek.

Registrační formuláře a další informace o mnoha způsobech vystavování jsou k dispozici na www.sensor-test.com

(ev)