Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Společnost Endress+Hauser posiluje na Středním východě

Endress+Hauser (E+H) hledá další příležitosti k růstu na Arabském poloostrově, a proto zakládá novou pobočku Endress+Hauser Middle East se sídlem v Dubaji. Ta bude řídit všechny místní projekty, prodej a servisní aktivity i prodejní centra. Budou pod ní spadat také všichni obchodní zástupci v regionu Středního východu. Tým řídicích pracovníků v Endress+Hauser Middle East povede regionálním výkonný ředitel Tariq Bakeer, který působí v E+H 14 let na různých pozicích.

Touto reorganizací se rozšíří a optimalizuje stávající struktura prodeje a služeb s cílem zajistit udržitelný úspěch skupiny v regionu a zlepšit péči o zákazníky.

Obr. 1. Základní principy otevřenosti, transparentnosti, spolupráce, orientace na zákazníka a inovace se odrážejí v moderních kancelářích společnosti v Motor City

"Dobře zavedené působení na Středním východě bylo změněno s cílem přiblížit se zákazníkům, zajistit stálou kvalitu prodejních a servisních operací a rozšířit činnosti zaměřené na zákazníka. Záměrem je dosáhnut štíhlého a na budoucnost zaměřeného podnikání, “uvedl Tariq Bakeer.

(ev)