Aktuální vydání

celé číslo

06

2020

Automatizace v potravinářství a farmacii

celé číslo

Souběh veletrhů For Pasiv a For Wood v roce 2020 rozšíří For Therm

Po rekordním úspěchu letošních veletrhů For Pasiv a For Wood k nim bude v následující sezóně doplněna třetí akce související s nízkoenergetickými stavbami a dotačními tituly. Veletrh For Therm představí poprvé široké veřejnosti informace, novinky i trendy z oblasti krbů, kamen a kotlů. Nový koncept souběhu se koná ve dnech 6. až 8. února 2020 v PVA Expo Praha v Letňanech.

Zatímco v únoru 2019 se souběh veletrhů For Pasiv a For Wood dočkal rekordní velikosti a přilákal do Letňan více než 25 tisíc návštěvníků, v následující sezóně 2020 bude ještě větší, a to o For Therm. Organizátoři se rozhodli vyjít vstříc návštěvníkům z řad široké veřejnosti zajímajícím se o stále větší sortiment, ale také vystavovatelům, pro které veletrh tohoto zaměření v daném termínu v hlavním městě Česka chybí.

„Krby, kamna i kotle mají své místo v dotačních titulech, ale také úzce souvisejí s novými trendy stavebnictví. Jsou ideálním doplňkem již tradiční kombinace zmiňovaných akcí, které se zabývají nízkoenergetickými, pasivními, nulovými stavbami a dřevostavbami. Veletrh For Therm představí návštěvníkům z řad laiků klíčové informace, rady i novinky z oblasti vytápění tuhými palivy a biomasou,“ řekl Matěj Chvojka, ředitel OT stavebnictví společnosti ABF. Informace i produkty, které mohou návštěvníci v Letňanech získat, se tak významně rozšíří.

Více na: www.forpasiv.cz.


(ed)