Aktuální vydání

celé číslo

06

2020

Automatizace v potravinářství a farmacii

celé číslo

Šestnácté fórum Log-In

Fórum Log-In je původní součástí celoročního multikanálového projektu Log-In vytvořeného pro podporu inovací v logistice v České republice. Cílem fóra, které se konalo poprvé v roce 2004, je zacílit pozornost na řešení, projekty a produkty na českém logistickém trhu a tím inspirovat profesionály v oboru k inovaci logistiky v jejich podnicích.

Odborný program se skládá ze čtyř typů prezentací:

  • inspirativní přednášky od řečníků z logistického průmyslu i mimo něj,
  • případové studie logistických projektů,
  • příklady produktů a služeb dostupných na trhu,
  • panelové diskuze, které se zabývají otázkami a problémy na logistickém trhu.

Jedním z klíčových řečníků bude podnikatel Martin Hausenblas, spoluzakladatel společnost Adler Czech, která je výrobcem a vývozcem reklamního textilu. Jeho dlouhodobý zájem o téma udržitelné dopravy ho přivedl ke spuštění populární aplikace Liftago, která propojuje pasažéry přímo s řidiči taxíků. Martin Hausenblas ale nebude hovořit ani o reklamním textilu, ani o aplikaci Liftago, ale o hybridním fotovoltaickém systému systém s baterií a kogenerační jednotkou v logistickém centru Adler Czech Ostrava.

Mezi partnery fóra je také společnost Anasoft, která zde je své přednášce představí využití digitálních dvojčat při vnitropodnikovém zásobování a agilním řízení materiálových toků. Vnitropodniková logistika je jedním z oborů, kde se koncepce digitalizace výroby mohou uplatnit velmi výrazně a s krátkou dobou návratnosti investic.

Letošní ročník se uskuteční 21. listopadu ve zbrusu novém kongresovém centru O2 Universum v Praze 8. Fórum Log-In bude mít tu čest být jednou z prvních konferencí pořádaných v tomto centru.

Přihláška: https://www.log-in.cz/registrace/.

 

(Bk)