Aktuální vydání

celé číslo

06

2020

Automatizace v potravinářství a farmacii

celé číslo

Sdílení zkušeností při zavádění digitalizace do malých a středních výrobních firem

Seminář Sdílení zkušeností při zavádění digitálních technologií do malých a středních výrobních firem se uskuteční ve čtvrtek 21. listopadu 2019 od 13:00 do 17:30 v centru INTEMAC v Kuřimi. Akci pořádá centrum výzkumu, vývoje a pokročilých technologií INTEMAC, se svými přednáškami zde dále vystoupí majitelé výrobních firem, zástupci průmyslových společností a experti programu DIGIMAT.

Akce je přínosná hlavně pro strojírenské a výrobní firmy, které mají zájem o implementaci nových řešení a získání nových konkurenčních výhod. Na příkladu konkrétních firem bude ukázáno, jak digitalizaci do firmy zavádět, na co si dát pozor, na co nezapomenout. Pro zájemce o konkrétní řešení je připraven program DIGIMAT, který firmám pomáhá s prvními kroky implementace. Program je financován z prostředků JMK, účast v něm je tedy pro malé a střední výrobní firmy z Jihomoravského kraje zdarma.

Program semináře včetně časového harmonogramu, podrobnějších informací a odkazu na registraci je zde: https://www.dih-digimat.cz/kalendar-akci/sdileni-zkusenosti-pri-zavadeni-digitalnich-technologii-do-vyrobnich-firem/

(ed)