Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

Roboty 2021: ano, konference bude!

Konference Roboty 2021 (https://www.konference-roboty.cz/), kterou pořádá společnost Trademedia International, se uskuteční ve dnech 26. až 28. ledna 2021. To je zatím jediná jistota.

„Skoro by se chtělo říct, že je to dost naivní. Ale příprava tradiční konference v tradičním termínu včetně přidání netradiční nadstavby nám dává smysl. Třeba proto, že robotizace může být jedním z pilířů udržení konkurenceschopnosti v dobách turbulentních změn, které krizová doba přinesla. Jak ale připravit akci, když není jisté, bude-li povolena osobní účast?“ komentují situaci pořadatelé. A současně slibují, že obsah bude v nejvyšší možné kvalitě provedení i témat. Navíc jeden den z celkově třídenní akce nabízejí virtuálně plně zdarma.

Konference bude klást důraz na příklady z praxe a přinese i prostor pro diskuzi s odborníky. Bude i doprovodná výstava robotické techniky – letos ovšem jen virtuální.

Registrace je již otevřena (https://www.konference-roboty.cz/registrace.html) a zájemci by s ní neměli váhat. Do konce roku totiž je možné registrovat se na virtuální část se slevou, ale především: až bude počátkem ledna jasné, kolik bude moci být fyzických účastníků, budou přihlášky k fyzické účasti vyřizovány podle pořadí registrace. Přihláška přitom zůstává flexibilní, aby pořadatelé vyšli vstříc i těm, kterým nakonec fyzickou účast nedovolí zaměstnavatel.

Článek o úspěšné letošní konferenci najdou zájemci na https://bit.ly/2ViPbMv. Časopis Automa se jako mediální partner podílel na letošní akci a bude se podílet i na té nadcházející.

(Bk)