Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Produkty HIWIN se rychle dostanou na český trh přímým letem z Tchaj-wanu

Senátní delegace České republiky na Tchaj-wanu dojednala mimo i podporu přímé nákladní i dopravní letecké linky mezi Tchaj-wanem a Českou republikou. Zavedení přímé letecké linky mezi oběma zeměmi vítá dodavatel lineární techniky, společnost HIWIN. Její produkty lineární techniky HIWIN na českém trhu a optimalizují se také náklady na jejich dopravu.

Obr. 1. Podnikatelská část senátní delegace navštívila centrálu společnosti HIWIN Technologies ve městě Taichung

HIWIN, , jako přední světový producent a dodavatel lineární techniky a dalších produktů pro průmyslovou automatizaci a robotizaci, je České republice zastoupen brněnskou společností HIWIN s. r. o. Ta dodává nejen na český a slovenský trh, ale i na další trhy východní Evropy, produkty lineární techniky již od roku 2001 a je kapitálově propojena s Tchaj-wanskou společností HIWIN Technologies přes evropskou centrálu HIWIN v německém Offenburgu.

Obr. 2. Ing. Petr Jašek, jednatel HIWIN s. r. o.: „Díky tomuto spojení budeme moci garantovat nejen rychlejší dodávky jednotlivých produktů lineární techniky HIWIN, ale i celých polohovacích systémů, které v naší firmě sestavujeme, jako jsou například kompletní řešení pojezdů pro průmyslové roboty, kompletní lineární osy a gantry systémy. Dalším přínosem by byla i výsledná optimalizace nákladů.“


(ev)