Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Pozvánka na konferenci Future of Cyber

Ve dnech 19. až 21. října 2022 proběhne na výstavišti PVA Expo Praha mezinárodní výstava a odborné panely Future Forces Forum za účasti profesionální komunity z oblasti obrany a bezpečnosti, včetně představitelů státní správy, ozbrojených a bezpečnostních sil, mezinárodních organizací a pracovních skupin NATO. Význam FFF podtrhuje pravidelná účast 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků z celého světa.

Nedílnou součástí FFF je kybernetický pavilon s tradiční konferencí Future of Cyber, která je letos koncipována jako dva odborné diskusní panely a deset workshopů.

První panelová diskuze (středa 19.10. ve 13:30 hod.) se bude věnovat otázkám C5ISTAR, AI a kybernetické obrany, zúčastní se jej LTGen. (Ret.) Susan Lawrencová, prezidentka AFCEA International, BG (Ret.) Paul Fredenburg, viceprezident AFCEA International, BG Miroslav Feix, velitel VEKYSIO, a další hosté. Druhý panel (čtvrtek 20.10. ve 13:30 hod.) se zaměří na bezpečnost průmyslových podniků a kritické informační infrastruktury. Mezi panelisty budou například: Bohuslav Zůbek (MV ČR), Vladimír Rohel (NAKIT), Jiří Kasner (Colsys-Automatik) a další.

Dalšími hlavními tématy budou kritická infrastruktura, SOC, CSIRT, kterým se budou věnovat páteční workshopy.

V rámci kybernetického pavilonu se během všech tří dnů opět uskuteční osvětové a odborné aktivity (Live Hacking Zone), do kterých se aktivně zapojí zástupci odborné komunity (například Kybercentrum), zástupci státních institucí a podniků (například MV ČR, NÚKIB, VEKYSIO, NAKIT) a zástupci akademické sféry a další. Součástí budou i různé mini-soutěže včetně tzv. Cyber Escape Room.

Vstupné na konferenci a celou výstavu je zdarma, podmínkou je jen online registrace na webu FFF.

Další informace: https://www.future-forces-forum.org/events/74_future-of-cyber-conference-future-cyber-defence?lang=cs.