Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Poznejte novinky a trendy světa dřevostaveb na veletrhu FOR WOOD 2020

Stavebnictví v Česku zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy hýbou trhem? Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální dění v tomto oboru. Přehlídka špičkových firem bude v PVA Expo Praha doplněna i poradenstvím specialistů, architektů či projektantů nebo přednáškovými bloky a programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi.

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby Čechů jako rodinné, ale i bytové domy nebo např. penziony či školky. Z celkového počtu 18 287 postavených rodinných domů za rok 2018 v České republice činily dřevostavby 2 945 staveb, což je 16,1 %. To je více než desetiprocentní nárůst oproti roku 2008. Na tento trend reaguje veletrh For Wood, který zodpovídá všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení.

Všechny technologie a trendy výstavby dřevostaveb představuje For Wood s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Ani v únoru 2020 tomu nebude jinak a návštěvníci mohou poznat nabídky společností, jako jsou např. Domy dnes, Celet, Pila Martinice, RD Rýmařov nebo OK Pyrus a mnoho dalších.

Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb na jednom místě ale není jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby, nebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

For Wood je jedním ze tří pilířů unikátního souběhu veletrhů, jehož dalšími členy jsou For Pasiv a nově i For Therm. Jde tak o nejkompletnější akci představující novinky, trendy a unikátní technologie týkající se pasivního bydlení. Více informací o veletrhu: www.for-wood.cz.

(ed)