Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Požadavky na elektroinstalaci FVE podle nové legislativy

Požadavky na elektroinstalaci FVE podle nové legislativy, včetně obecného vzoru zprávy o revizi elektrického zařízení FVE

Víte, jak je to s praktickým prováděním revize FVE, co vše je potřeba provést a co má obsahovat zpráva o revizi elektrického zařízení FVE? Jak správně v rámci revize pracovat s normami ČSN 33 2000-7-712 ed. 2, ČSN 33 2000-6 ed. 2, ČSN 33 1500, ČSN EN 62446-1 a NV č. 190/2022 Sb., a to včetně požadavků na připojovací podmínky a elektroměrové rozváděče? To vše se naučíte na odborném semináři, který pořádá společnost LP Elektro 22. 6. v Praze 9 (Střední odborná škola Jarov) a následně 27. června virtuálně online. Zároveň se seznámíte s důležitými požadavky na provedení elektroinstalace FVE dle nové legislativy.

 Přednášet budou Ing. Vladimír Macháček z pobočky TIČR v Ústí nad Labem, Milan Dolenský, lektor LPE s.r.o. a revizní technik E1B, a Michal Kubín, technický ředitel BETONBAU, s. r. o.

Více informací a přihláška: https://www.lpe.cz/odborna-skoleni/pozadavky-na-elektroinstalaci-fve-dle-nove-legislativy-vcetne-obecneho-vzoru-zpravy-o-revizi-el-zarizeni-fve.

Pro čtenáře časopisu AUTOMA sleva 300 Kč z ceny vložného. Pro uplatnění slevy je nutné uvést do objednávky slevový kód AUTOMA-2023 - později slevu není možné slevu uplatňovat. 

(ed)