Aktuální vydání

celé číslo

07

2021

Automatizace řízení dopravy a infrastruktury, nabíjecí stanice, autonomní vozidla

celé číslo

Podzimní dvojčíslo veletrhu Automa

Rozhodnutí BVV neuspořádat letos MSV bylo těžké, ale zodpovědné. Zavést na výstavišti přísná opatření, která by snížila riziko šíření covidu-19 na minimum, je možné, přestože je to nákladné a pro účastníky veletrhu obtěžující, ale přijmout opatření proti nařízení, které může veletrh třeba těsně před otevřením bez varování zakázat, je nemožné.

Brněnský veletrh MSV 2020 sice nebude, ale dvojčíslo Automa 8-9 vyjde v plánovaném termínu a nákladu. Tématy budou „nově normální“ ekonomika a význam digitalizace a automatizace pro zotavení hospodářství EU.

Nabídka pro inzerenty: rozhodnete-li se pro prezentaci v tomto vydání, poskytneme vám tři služby navíc. Zaprvé vám dodáme takový počet výtisků, o kolik si řeknete, abyste mohli časopis zaslat svým partnerům a zákazníkům a využít jej pro svou propagaci na firemních dnech, seminářích, dnech otevřených dveří a podobných akcích, jimiž se pravděpodobně budete snažit chybějící veletrh alespoň zčásti nahradit (popř. můžete adresy dodat našemu distributorovi, který časopisy rozešle za vás). Zadruhé vám redakce nabízí pomoc se zpracováním článku, překladem, tvorbou reportáže, rozhovoru s vaším zákazníkem apod. A zatřetí, pro podzimní dvojčíslo chystáme „Mozaiku novinek“. Jde o krátké informace o nových výrobcích a službách či realizovaných projektech, ale také o pozvánky na semináře, konference firemní dny a podobné akce. Mozaika novinek bude uveřejněna dvojím způsobem: online na webu časopisu Automa a v tištěném vydání Automa 8-9. Jde o opravdu krátké zprávy, v rozsahu do 1 200 znaků včetně mezer, s nejvýše jedním obrázkem, doplněné logem firmy a odkazem na firemní web, video, článek apod. – na webu v podobě živého odkazu, v tištěné podobě jako QR kód. Pozvánky lze zveřejnit i prostřednictvím našich účtů na sociálních sítích (Twitter, LinkedIn, Facebook).

O více informací a nabídku prezentace si napište na redakce@automa.cz.

Nabídka pro čtenáře: v podzimním dvojčísle sice nenajdete pozvánky do veletržních stánků, ale spoustu informací o tom, co se v oboru měřicí, řídicí a automatizační techniky u nás i ve světě děje. Takže si podzimní dvojčíslo rozhodně nenechte ujít.

Petr Bartošík, Automa