Aktuální vydání

celé číslo

01

2020

Operátorské panely, HMI, SCADA

celé číslo

Navštivte veletrh Amper jinak

Chystáte se v letošním roce na veletrh Amper? V termínu jeho konání, ve dnech 20. až 23. března 2018, připravuje i společnost Trade Media International (TMI; stánek V 8.25) doprovodný program, jehož cílem je doplnit a zpestřit návštěvu veletrhu. 

Amper Tour

Máte-li zájem projít si veletrh, ale nebaví vás čekání u stánků a hledání odpovědného pracovníka, nabízí TMI možnost účastnit se Amper Tour – komentovaných prohlídek tematicky vybraných stánků:

  • automatizace a Průmysl 4.0,
  • údržba a diagnostika,
  • bezpečnost,
  • informační systémy ve výrobě,
  • energetická účinnost.

Prohlídky se konají od úterý do čtvrtka a zájemci se mohou registrovat na http://www.konference-tmi.cz/registrace-ampertour2018.html 

Seminář: Inteligentní budovy (21. března, středa, hala P)

Druhý ročník semináře Inteligentní budovy se bude věnovat novým metodám v projektování inteligentních budov. Mezi hlavní témata budou patřit chytré elektroinstalace, big data a jejich využití a internet věcí a jeho využitelnost v inteligentních budovách. Seminář bude dále doplněn odbornými přednáškami a případovými studiemi. Registrace: http://www.konference-tmi.cz/registrace-budovy2018.html 

Seminář: Údržba a diagnostika (21. března, středa, hala P)

Na obsahu semináře Údržba a diagnostika TMI spolupracuje s Asociací technických diagnostiků, která je zároveň odborným partnerem akce. Hlavními tématy budou údržba, měření, diagnostika a monitorování strojů ve výrobních provozech. Přednášející se budou věnovat také provozní spolehlivosti strojů a jejímu zajištění, dostupným technologiím a novinkám k zjišťování a zajišťování řádného technického stavu strojů a na řízení prediktivní a provozní údržby.

Registrace: http://www.konference-tmi.cz/registrace-udrzba2018.html

(ed)