Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Mozaika informací Amper News 2021

Firmy hledají možnosti, jak za situace, kdy se nesmějí konat žádné reálné veletrhy, konference ani firemní dny, prezentovat své nabídky a novinky. Mnohé se shlédly ve webinářích nebo se prezentují na sociálních sítích. Tím však osloví většinou jen stávající zákazníky, nikoliv širší odbornou veřejnost. Úloha veletrhů, ale i vlivných odborných časopisů je zde nezastupitelná a nenahraditelná.

Tak, jako na stránkách časopisu Automa najdete Mozaiku novinek a informací (https://www.automa.cz/cz/web-clanky/mozaika-novinek-a-informaci-0_13469/), spustila také společnost Terinvest internetovou platformu pod názvem Amper News 2021 – přehled novinek firem, které se měly účastnit veletrhu Amper 2021, jenž byl odložen na květen 2022.

Platforma Amper News je určen pro odborníky a v současné době představuje přes 400 novinek tříděných podle jednotlivých oborů elektrotechniky, dále pozvánky na zajímavé akce a další zpravodajství a videa z činnosti vystavovatelů. Platformu najdete na https://www.amper.cz/amper-news-2021.html.

(Bk)