Aktuální vydání

celé číslo

06

2022

Vodohospodářství, energetika a využití obnovitelných zdrojů energie

IIoT, vestavné a průmyslové počítače a edge computing

celé číslo

Mobilní veletrh společnosti HAHN Group

Mobilní veletrh společnosti HAHN Group MOBILE.EXPO je celoevropská akce, která má celkem třináct zastávek. Jedna z nich bude i ve společnosti HAHN Automation v Úvalech, a to ve dnech 25. 11. až 1. 12. 2021.

Cílem mobilního veletrhu je umožnit zákazníkům, aby si fyzicky, nikoliv jen virtuálně, vyzkoušeli produkty a řešení vyvinuté společnostmi skupiny HAHN Group, které využívají moderní techniku a technologie, např.:

  • virtuální realitu (virtuální zprovoznění, vzdálená údržba využívající virtuální brýle),
  • umělou inteligenci (využití pro robotické vidění a inspekční systémy),
  • mobilní a kolaborativní robotiku (ukázky AMR a AGV, paletizace a další),
  • dávkování vazelín a lubrikantů.

Součástí Mobile.expo budou i expozice partnerských firem Fanuc, Festo, Keyence, Kistler, Kuka, Mitsubishi Electric, OnRobot a Schunk a prohlídka pobočky HAHN Automation v Úvalech (Klostermannova 1000).

Aby se v době sílící epidemie předešlo shromáždění velkého počtu lidí, je veletrh rozdělen do časových slotů. Konkrétní termín si návštěvníci musí předem rezervovat na webové stránce: https://www.hahn.group/en/events/mobile-expo (popř. kontaktujte svou kontaktní osobu u firmy HAHN Automation). První den, pátek 25. 11., je v rámci podpory technického vzdělávání určen přednostně pro školy a odborná média.

(HAHN Automation s.r.o.)