Aktuální vydání

celé číslo

06

2020

Automatizace v potravinářství a farmacii

celé číslo

Mezinárodní konference SCADA Security

Ve dnech 4. a 5. listopadu 2019 se bude konat v Praze mezinárodní konference SCADA Security, na které vystoupí čeští i zahraniční odborníci s praktickými ukázkami útoků na kritické informační a komunikační systémy a představí nejefektivnější metody obrany. Na konferenci se rovněž budou diskutovat aktuální otázky kolem zavádění moderních komunikačních sítí (5G) ve vztahu na digitalizaci průmyslu (Industry 4.0 – Connected World, mobilita a internet věcí) a kybernetickou bezpečnost. Paralelní workshopy se budou věnovat nejen kyberneticko-bezpečnostní osvětě, ale i takovým tématům, jako je využívání moderních ICT při ochraně obyvatelstva.

Na konferenci potvrdili účast např. Martin Fabry (Accura), Serhii Halahan (NPC UKenergo), Dettmer Hendrik (TÜV Trust IT), Jiří Kasner (Colsys-Automatik), Vladimír Rohel (Národní agentura pro komunikační a informační technologie) a Tobias Schroeder.

Součástí konference je i výstava produktů a řešení renomovaných tuzemských i zahraničních firem, které budou prezentovat nejmodernější technologie a řešení z oblasti SCADA/ICT a kybernetické bezpečnosti.

Další informace, program a online registrace jsou k dispozici na webových stránkách konference: http://bit.ly/35nRJgn

Témata konference budou:

  • Aktuální a budoucí kybernetické hrozby – ochrana systémů SCADA,
  • nové trendy v bezpečnosti ICS,
  • moderní komunikační systémy – 5G, kybernetická bezpečnost a SCADA/ICS,
  • Průmysl 4.0 - Connected World, Mobilita a IoT.