Aktuální vydání

celé číslo

02

2023

Amper 2023

Propojená výroba, průmyslový internet věcí a analýzy dat

celé číslo

Dnes začíná dvojice odborných veletrhů, EmbaxPrint a Salimatech

Dnes začíná v Brně odborný mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint. Veletrh je místem pro představení nových technologií, strojů, zařízení, materiálů a služeb z oborů obalového a tiskařského průmyslu. Je to veletrh s dlouholetou tradicí v Česku i na Slovensku, nabízí setkání expertů a představitelů významných českých i zahraničních obalových a tiskových firem a oslovuje odborné návštěvníky z oborů automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, stavebních oborů, farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu.

Současně se koná veletrh pro potravinářství a gastronomii Salimatech. Nový koncept veletrhu přináší přehled o českých i zahraničních dodavatelích potravin, technologických zařízení pro zpracování potravin, zařízení a vybavení gastro provozů, potřeb pro mlynářství, pekařství, cukrářství, velkoobchod a distribuci potravin.

Součástí veletrhů je také ukázková balicí linka Packaging Live. Nabízí interaktivní program: každé dvě hodiny se zde koná představení balicí linky v chodu s konkrétními informacemi partnerů o vystavované technice, doplněné soutěží pro návštěvníky. Po celou dobu veletrhu je zde živá prezentace výrobců strojů a poskytovatelů služeb v oboru balicí techniky.

Veletrhy jsou odborným návštěvníkům otevřené v pav. V Výstaviště v Brně od 7. do 9. února. Více na https://www.bvv.cz/embaxprint/, https://www.bvv.cz/salimatech/, https://www.packaginglive.eu/

(Bk)