Aktuální vydání

celé číslo

07

2021

Automatizace řízení dopravy a infrastruktury, nabíjecí stanice, autonomní vozidla

celé číslo

Digitální výroba 2021: digitální transformace výroby v praxi

Konference Digitální výroba mapuje změny udávané průmyslem 4.0 již několik let. Ta letošní ještě v dozvuku koronavirových opatření má stále virtuální podobu. Umožňuje však pohodlné sledování bohatého programu pohodlně z domovů i kanceláří. Součástí je i precizní zpracování záznamu, který získá každý registrovaný účastník.

Připojte se k vysílání živě ve dnech 8. a 9. června (vždy mezi 9.00 a 17.00). Plnohodnotný on-line zážitek umožní přístup do aplikace HOPIN: https://hopin.com/events/digitalni-vyroba-2021.

První den konference je možné sledovat také na https://youtu.be/e0QgKliHL5g. Součástí programu budou tři diskusní panely. První se soustředí na sledování digitálního vlákna a naznačí význam digitalizace předvýrobních i povýrobních procesů. Druhý panel obsadí hosté z automobilového průmyslu. Inspiraci v něm však mohou najít i firmy mimo tento obor.

Závěrečná diskuze prvního dne patří aditivní výrobě. Ačkoliv tato konference 3D tisk pravidelně nesleduje, jeho rozvoj, nejen v době nástupu pandemie, ukazuje, nakolik klíčové téma to pro výrobu může být.

Klíčový druhý den konference je možné sledovat na https://youtu.be/4M4xguhD1XY. Zatímco první den je věnován spíše úvahám a diskusím, druhý den nabídne konkrétní témata o digitalizaci v různých oborech průmyslu. Hovořit se bude o nástrojích digitalizace, jejich využití v praxi a o zkušenostech firem s uplatněním digitalizace.

Uvedené odkazy budou platné jen ve dnech konání konference; po skončení konference, tedy po 10. 6., můžete získat přístup ke zpracovanému záznamu prezentací na www.konference-vyroba40.cz/registrace.

(ed)