Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Bezplatný vstup na veletrh Fachpack v Norimberku

Za pár dní se opět k životu probudí norimberské veletržní centrum. Od 28. do 30. září 2021 tam proběhne veletrh obalových materiálů a technologií Fachpack. Čtenáři časopisu Automa jsou zváni k návštěvě tohoto veletrhu zdarma.

K bezplatnému vstupu na veletrh stačí vložit při registraci e-kód FP21CZ na odkazu http://www.fachpack.de/en/visitors/tickets/voucher.

Ohlasy z obalové branže jsou velmi pozitivní. Konečně je opět příležitost k osobnímu setkání. Téměř 800 vystavovatelů představí v sedmi veletržních halách ucelenou nabídku pro celý balicí řetězec průmyslového a spotřebního zboží. Nebudou chybět obalové materiály a pomocné obalové prostředky, balicí a plnicí stroje, etiketovací, značkovací a identifikační technika, potisk a povrchová úprava obalů, paletovací technika, intralogistika a služby. Přes 51 % vystavovatelů přichází z branže obalových materiálů, dalších 41 % prezentuje nejnovější obalové technologie a procesy. K dalším segmentům patří doprovodné procesy obalového tisku a interní logistiky. Mezi hlavním vystavovateli nebudou chybět významní dodavatelé techniky pro balení: SOMIC, Focke & Co, Bluhm Systeme, Mohrbach, KOCH Pac-Systeme, Syntegon, Gerhard Schubert, PFM, IMA, SACMI, Markem Imaje, Beckhoff Automation, Marchesini, Harro Höfliger / Bausch + Ströbel, Rotzinger, Packaging Valley, Mosca, Pamminger, transnova RUF, PROCME, R.WEISS, Rovema, atd.

Kompletní seznam vystavovatelů a jejich produktů je k dispozici  na https://www.fachpack.de/en/exhibitors-products. Fachpack je již tradičně doprovázen bohatým doprovodným programem. Se sloganem „Utváříme budoucnost“ se Fachpack věnuje klíčovému tématu obalů šetrných k životnímu prostředí.

Veletrh Fachpack on-site i on-line

Veletržní správy v současnosti volí často kombinaci veletrhů na výstavišti (on-site) a digitálních formátů (on-line). Nejinak tomu bude u veletrhu Fachpack. Návštěvníci budou mít možnost být na veletrhu buď osobně, přímo v Norimberku, anebo digitálně přes platformu myFACHPACK. Digitálně bude možné být ve spojení s vystavovateli a sledovat online doprovodný program.

 Hygienický koncept 3G

Pro veletrh je připraven detailně propracovaný hygienický koncept, takže návštěvníci i vystavovatelé musí být buď otestováni, naočkováni nebo po prodělané nemoci. V němčině se koncept označuje jako 3G – Getestet, Geimpft, Genesen.

Stejně důležité zůstává dodržování odstupu a částečné nošení roušek, na stánku je možno roušku při dodržení odstupu 1,5 m odstupu odložit.

Vstupenku je nutno vystavit si online, při registraci je možno nahrát příslušný doklad 3G a využít tak zrychleného vstupu na výstaviště označeného jako „fast lane“ a zaručit si tak rychlý a bezproblémový vstup.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletržní správy v ČR, společnost PROveletrhy: info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz

(ev)