Aktuální vydání

celé číslo

03

2020

Veletrh Amper

Fórum automatizace a digitalizace

celé číslo

Bezplatný rozvojový program pro startupy

Startupům ve střední a východní Evropě pomůže rozvojový program Primer. V České republice jej organizuje DEX Innovation Centre. Tato organizace uspořádá v době 28. února do 19. března šest workshopů zaměřených na různé dovednosti pro úspěšné řízení firmy. Účastníci se např. naučí sjednat s případnými investory či vést účinný marketing. Projdou také individuálním tréninkem se zkušenými mentory z korporací jako je Ernst & Young, ale i z jiných firem pracujících se startupy.

Program je zcela zdarma. Nehradí se žádné poplatky, nemusí být poskytován podíl  firmě DEX Innovation Centre vyžaduje pouze aktivní účast na šesti workshopech, které budou vedeny v angličtině v prostorech UP21, v byznys inkubátoru sídlícím v pražském Karlíně.

Cílem programu Primer je připravit startupy na vstup do akceleračních nebo investičních programů.  „Účastníci získají nejen vědomosti, ale i dokumenty a strategie jako základ pro jednání s potenciálními partnery nebo investory. Startupy, které prošly našimi programy, získaly investice převyšující 65 milionů korun,” říká Michal Štefan, manažer aktivit na podporu podnikání z DEX Innovation Centre. „Účastníky také dokážeme propojit s významnými evropskými inovátory, jako jsou například InnoEnergy nebo EIT Health,” dodává.

Další informace a možnosti registrace jsou na tomto odkazu. Informace podá Dana Samková, mobil: 777 648 997, e-mail: dana@seteva.cz

(ev)