Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Záložní zdroje na leasing

Automa 3/2000

[Tisková zpráva agentury ExMise, 15. 2. 2000.]

Záložní zdroje na leasing

Společnost Altron přichází jako první na český trh s nabídkou nových forem financování záložních zdrojů (UPS). Ve spolupráci se společností Corfina, a. s., rozšířila svou nabídku o možnost nákupu záložních zdrojů na leasing a na splátky. V nabídce jsou zdroje o výkonu od 5 do 30 kV·A v ceně od 50 000 do 500 000 Kč. V průběhu roku se bude nabídka rozšiřovat a postupně by měla pokrýt převážnou část prodejního sortimentu firmy.

„Omezujícím faktorem při uskutečňování záměrů v oblasti záložního napájení může být pro mnohé otázka financování optimálního řešení. Proto Altron ve spolupráci se společností Corfina, která je jednou z největších univerzálních leasingových společností v České republice, rozšířil od začátku tohoto roku svou nabídku o leasingové financování formou klasického finančního leasingu,“ řekl manažer marketingu společnosti Altron Karel Kuchta.

Předmětem leasingu mohou být jednotlivé záložní zdroje UPS i dieselagregáty a energetická centra. Základní doba trvání leasingové smlouvy je 36 měsíců. Tuto dobu je však možné podle individuálních potřeb zkrátit, nebo naopak prodloužit. Ve spolupráci s Corfinou nabízí Altron možnost akontace již od 10 % pořizovací ceny předmětu leasingu. Výhodné podmínky povinného pojištění zprostředkovává Altron ve spolupráci s ČS-Živnostenskou pojišťovnou. Pojištění lze zahrnout do leasingových splátek, a rovnoměrně tak rozložit platbu pojistného na celé období trvání leasingové smlouvy.