Aktuální vydání

celé číslo

07

2020

Řízení distribučních soustav a chytrá města

Měření a monitorování prostředí v budovách a venkovním prostředí

celé číslo

Yokogawa na MSV v Brně

Automa 7/2000

(firemní článek)

Yokogawa na MSV v Brně

Jako každoročně bude i na letošním strojírenském veletrhu v Brně firma Yokogawa vystavovat široký sortiment výrobků z oblasti měření a regulace, analytiky, ale i z oboru automatizace technologických procesů.

Část expozice bude tematicky zaměřena na provozní přístroje. Nebudou zde chybět digitální snímače tlaku a tlakové diference řady EJA DPharp s pětiletou zárukou stability a možností připojení k řídicímu systému Centum prostřednictvím sběrnice Fieldbus, vírové průtokoměry Yewflo (od letošního roku i s protokolem HART i komunikací Fieldbus), indukční průtokoměry Admag AE a SE, velmi přesné hmotnostní průtokoměry Rotamass ani jednoduché a ekonomicky velmi výhodné plováčkové průtokoměry (rotametry). Představena bude i kompletní řada převodníků teploty YTA.

Divize analytické techniky bude zastoupena již tradičními převodníky řady EXA a kompletní škálou senzorů pro měření měrné i indukční vodivosti, pH, redukčně-oxidačního potenciálu i plynného a rozpuštěného kyslíku.

K vidění budou i některé z průmyslových zapisovačů a systémů sběru dat, ať jde o registrační přístroje se záznamem na papír (v šířkách od 100 mm do 250 mm) či novinku se záznamem bez papíru – DAQStation, modely DX100 i DX200, které si získávají stále větší přízeň českých zákazníků. Letos bude Yokogawa ve svém stánku rovněž prezentovat některé z velmi přesných testovacích a laboratorních přístrojů.

Součástí expozice budou regulátory tlaku a teploty inovované a doplněné řady UT a UP, cenově výhodný model US1000 nebo některé modely z oblíbené řady YS.

Yokogawa nenabízí pouze jednotlivé přístroje pro měření určitých procesních hodnot. Přichází s komplexním řešením pro výrobní technologii podniku, poskytuje svým zákazníkům v různých průmyslových odvětvích a laboratořích nejlepší řešení jejich potřeb v oblasti provozních přístrojů, řízení procesů a informatiky. To vše se zásadou Enterprise Technology Solution, jejímž základem jsou systémy Centum CS, CS1000 a CS3000.

Pracovníci reprezentačních kanceláří Yokogawa v Ostravě a Litvínově i pracovníci partnerské inženýrské firmy MARING s. r. o. uvítají zájemce ve stánku č. 113 v pavilonu C-I, kde je podrobně seznámí s kompletním sortimentem.

Reprezentační kancelář Yokogawa
1. máje 120
703 00 Ostrava
tel.: 069/292 39 67
fax: 069/292 56 73
e-mail: yokogawa@daas.cz

Reprezentační kancelář Yokogawa
Smetanova 520
436 01 Litvínov
tel./fax: 035/582 19
e-mail: m_barnet@volny.cz