Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Wonderware ArchestrA se představí na MSV

číslo 8-9/2003

Wonderware ArchestrA se představí na MSV

Pantek (CS), s. r. o., distributor společnosti Wonderware Corporation pro ČR a SR, bude na MSV 2003 v hale Z (Z-II, stánek č. 213) vystavovat nový softwarový systém Wonderware Industrial Application Server, založený na platformě ArchestrA – moderní infrastruktuře určené pro průmyslový automatizační software.

Industrial Application Server

Industrial Application Server je základem integrované softwarové rodiny Wonderware FactorySuite nové generace – FactorySuite A2. Jde o zcela nový typ produktu v sektoru aplikačního softwaru pro průmyslovou automatizaci, který vypadá a funguje jako tradiční „obchodní“ aplikační server, ale navíc díky důslednému využití moderní platformy ArchestrA přidává zcela novou vrstvu s „průmyslovými„ službami pro použití v reálném čase v průmyslovém prostředí.

Industrial Application Server vykonává stejné základní funkce jako běžné aplikační servery, tj. poskytuje služby a data mnoha aplikacím, ale současně splňuje unikátní požadavky průmyslového světa vyžadujícího zvládnutí milisekundových transakčních dob např. při sběru dat, správě událostí, předávání zpráv, vykonávání skriptů, vybavování výstražných hlášení atd.

ArchestrA

ArchestrA (kombinace slov architecture a orchestra) je označení softwarové platformy, která přináší nové významné výhody všem uživatelům v oboru průmyslové automatizace – od finálních dodavatelů (Original Equipment Manufacturer), přes systémové integrátory až po koncové uživatele. Největší výhodou nové architektury je, že vůbec poprvé v historii umožňuje vývojovým pracovníkům navrhujícím aplikace, aby se soustředili na co nejlepší využití svých odborných oborových znalostí, aniž by museli ztrácet čas a energii s integrací a zprovozňováním „podpůrných„ aplikačních služeb.

Další produkty

Vystavovány budou i další produkty z integrované softwarové rodiny Wonderware FactorySuite pro průmyslovou automatizaci – např. oblíbený systém SCADA/HMI InTouch pro vizualizaci a supervizní řízení technologických procesů s legendární uživatelskou přátelskostí (celosvětově již více než 200 000 licencí); „historizační“ databáze IndustrialSQL Server pro ukládání velkého množství dat ze sledovaných výrobních procesů v reálném čase; výkonný internetový výrobní informační portál SuiteVoyager pro klientský přístup k výrobním informacím z prostředí běžného internetového prohlížeče aj.

Kromě softwarových produktů od firmy Wonderware dodává firma Pantek (CS), s. r. o., rovněž ucelenou řadu komunikačních karet pro otevřěné průmyslové sběrnice a I/O systémy (Profibus, Interbus-S, DeviceNet, ControlNet, FipWay, Modbus Plus aj.) od firem SST a Applicom International patřících do skupiny Woodhead Connectivity.

Pantek (CS), s. r. o.
Škroupova 957
500 02 Hradec Králové
tel.: 495 219 072 až 3, 495 211 405
fax: 495 215 574
e-mail: info@pantek.cz
http://www.pantek.cz

Inzerce zpět