Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Využití digitálního dvojčete v moderním vývoji a výrobě

Společnost AXIOM TECH pořádá 21. března 2024 v Humpolci v hotelu Fabrika seminář Využití digitálního dvojčete v moderním vývoji a výrobě. Účastníci se seznámí s možnostmi multidisciplinární spolupráce při navrhování a optimalizaci výrobních procesů a s postupy, jak efektivněji navrhovat a připravovat pracoviště pro vysokou produktivitu výroby už od samého počátku.

Přednášející účastníkům představí nástroje pro urychlení implementace nových výrobních procesů, ukážou jim, jak efektivně zpracovat změny a úpravy v průběhu výroby, předvedou, jak lze implementovat procesy štíhlé výroby při zpracovávání návrhů nových a optimalizaci stávajících pracovišť, a seznámí je s možnostmi ověřování reálných řídicích systémů na digitálním dvojčeti.

Seminář je určen pro výrobní firmy, dodavatele výrobních a technologických celků (linek, jednoúčelových strojů atd.) a dodavatele projektů systémů řízení. Pro registrované účastníky je bezplatný. Více informací a registrace: https://www.axiomtech.cz/501a-vyuziti-digitalniho-dvojcete-ve-vyvoji-a-vyrobe.

                                                     (ed)