Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

Vírové průtokoměry Huba Control za příznivou cenu

Vírové průtokoměry Huba Control jsou unikátní přístroje pro velmi přesné měření průtoku bez vysokých nákladů. Jsou vhodné k použití v tepelných čerpadlech, ohřívačích vody nebo v solárních systémech, stejně jako ke kontrole chladicích okruhů. Snímače lze použít pro topnou vodu s obvyklými přísadami a mají certifikát pro pitnou vodu.

Snímače jsou dodávány v řadách DN6 až DN32 pro průtok od 0,5 do 240 l/min. Jsou opatřeny impulzním, frekvenčním nebo analogovým výstupem 0 až 10 V a 4 až 20 mA. Jako alternativa jsou dostupné verze s integrovaným snímačem teploty. Přesnost měření je lepší než 1 % z měřené hodnoty.

Vedle nízké ceny a vysoké přesnosti patří mezi výhody vírových průtokoměrů Huba Control to, že měření není ovlivněno teplotou a měřicí prvek není ovlivňován pevnými částečkami v kapalině. Přístroje výborně odolávají měřenému médiu a mají velmi rychlou odezvu na změny rychlosti proudění. Tyto průtokoměry pracují ve velmi širokém rozsahu teplot a se zanedbatelnou ztrátou tlaku. Rovněž přímo měří teplotu média.

TOP Instruments, s. r. o., e-mail: obchod@topinstruments.cz, tel.: 724 712 988