Aktuální vydání

celé číslo

12

2020

Systémy DCS pro kontinuální a dávkové výrobní procesy

Provozní analytická technika

celé číslo

Veletrhy Motek a Bondexpo přitáhnou více než tisíc vystavovatelů

Ve dnech 10. až 13. října 2016 se budou ve Stuttgartu souběžně konat veletrh výrobní a montážní techniky Motek a veletrh spojovací techniky a technologií Bondexpo. Na první z nich se přihlásilo více než 900 vystavovatelů, na druhý téměř 100. Veletrhy jsou příležitostí nejen pro německé, ale i zahraniční firmy představit se v centru německého průmyslového regionu, známého především automobilovou a strojírenskou výrobou. Vystavovatelé do Stuttgartu přijedou z 27 zemí světa. Veletrhy tak návštěvníkům poskytnou velké množství informací, ale také odborných diskusí a obchodních kontaktů.

 

Novinkou je speciální průvodce po veletrhu, který návštěvníka zavede ke 150 firmám, jež budou vystavovat roboty, manipulační techniku a robotická pracoviště pro výrobu a montážní operace.

 

Veletrhy Motek a Bondexpo budou doplněny také bohatým doprovodným programem: bude to např. diskusní fórum Industrie 4.0’s Arena of Integration, kterou pořádá Síť pro mechatroniku země Bádensko-Württembersko, fórum Digitalisation@Automation, zasedání VDI na téma digitalizace a big data, technická konference Odlehčené konstrukce a robotika, fórum vystavovatelů a specializované semináře o spojovací technice a technologiích.

 

Více na www.schall-messen.de.

(Bk)