Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Veletrh Vision ve Stuttgartu: rostoucí počet vystavovatelů

Veletrh Vision, který se uskuteční ve dnech 4. až 6. října 2022 ve Stuttgartu, představí ve třech dnech návštěvníkům z celého světa start-upy i klíčové firmy z oboru strojového vidění. V centru pozornosti bude výměna a předávání znalostí. Dosud se přihlásilo přes 300 společností – více než loni ve stejné době. Pořadatelé očekávají, že počet vystavovatelů vzroste oproti loňskému roku celkem zhruba o 25 %.

Přibližně 17 % firem, které se přihlásily, se veletrhu zúčastní vůbec poprvé. Největší z nich je Beckhoff Automation GmbH & Co. KG. „Po dlouhé době bez osobních veletrhů se těšíme na živou diskusi s odborníky na strojové vidění,“ uvedl Bernd Stöber, Senior Vision Product Manager ve společnosti Beckhoff Automation.

Rostoucí počet vystavovatelů se odráží i v množství využitých ploch. VISION se opět uskuteční v halách 10 a 8, ale tentokrát vystavovatelé v obou halách obsadí o 25 % větší výstavní plochu.

Škoda jen, že veletrh je ve stejné době jako MSV v Brně. Návštěvníci mohou stihnout oba veletrhy, ale pro potenciální vystavovatele je to nepříjemná komplikace.

Více o veletrhu: https://www.messe-stuttgart.de/vision/en.

                                                     (Bk)