Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Veletrh Automatica 2006

číslo 3/2006

Veletrh Automatica 2006

Ve dnech 16. až 19. května 2006 se bude v Novém obchodním a veletržním centru v Mnichově (SRN) konat druhý ročník mezinárodního veletrhu montážní a manipulační techniky, robotů, strojového vidění a příbuzných oborů – Automatica 2006. Nyní je přihlášeno již více než 580 vystavovatelů z 37 zemí světa, včetně České republiky. V oblasti robotiky, která je zde „královskou„ disciplínou, nebudou v halách B2 a B3 chybět firmy ABB, Fanuc, Kuka, Motoman, OTC, Panasonic nebo Reis. Nejvíce se rozvíjející sekcí veletrhu je ovšem montážní a manipulační technika, umístěná v halách A1 a A2. Mezi nejvýznamnější vystavovatele zde budou patřit společnosti (stejně jako v předchozím výčtu v abecedním pořadí) Beckhoff, BWM, Festo, Feintool, Flexlink, Preh a USK. Kompletní přehlídku doplní pohony (současně s robotikou v halách B2 a B3), systémy strojového vidění a další senzory pro robotiku a montážní techniku, jakož i bezpečnostní prvky, řídicí systémy a software (hala B1).

Současně s veletrhem Automatica se uskuteční mezinárodní sympozium o robotice ISR 2006 a německý kongres Robotik 2006. Obě akce se budou konat v Mezinárodním kongresovém centru v Mnichově a očekává se účast 500 posluchačů z Německa i ze zahraničí.

Veletrh Automatica 2006 by si neměli nechat ujít uživatelé a vývojáři robotické, montážní a manipulační techniky z žádného oboru průmyslu. Vystavovatelé zde nabídnou techniku pro automobilovou výrobu, strojírenství, slévárenství a tepelné zpracování kovů, zpracování plastů, výrobu elektroniky, potravinářství, farmacii i další obory.

Bližší informace o veletrhu jsou k dispozici na webové adrese http://www.automatica-muenchen.com

(Bk)