Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Veletrh Achema 2012: výstavní plocha je ze dvou třetin vyprodána

Třicátý ročník veletrhu zařízení pro chemickou výrobu, biotechnologie a ochranu životního prostředí Achema se bude konat v německém Frankfurtu nad Mohanem až příští rok, 18. až 22. června 2012, ale již nyní je intenzivně připravován. Pořadatelé navíc hlásí, že jsou již obsazeny dvě třetiny výstavní plochy. Je evidentní, že Achema bude příští rok opět nejvýznamnější evropskou událostí v oboru procesní výroby.
 
Vystavovatelé i návštěvníci se mohou v příštím roce těšit na zcela nové, přehlednější uspořádání hal. Umožní to otevření dvoupatrové haly 11 se samostatným vchodem. Hala 11 bude věnována zejména měřicí, řídicí a regulační technice. Na ni bude navazovat v části přízemí haly 11 a dále v sousedních halách 9 a 8 přehlídka čerpadel, armatur a regulačních ventilů. Část haly 9 bude věnována také inženýrským službám a bezpečnostním systémům pro procesní výrobu. Větší výstavní plocha bude moci být věnována i ostatním představovaným výrobkům a službám, např. laboratorní a analytické technice, vybavení pro farmaceutickou výrobu nebo balicím a plnicím strojům.
 
Bližší informace včetně plánku nového uspořádání hal zájemci najdou na www.dechema.de. Pořadatelé upozorňují, že zvláště zájemci o aktivní účast by měli svou přihlášku odeslat co nejdříve.

(Bk)