Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Veletrh a kongres it-sa: kde je IT bezpečnost doma

Veletrh it-sa s doprovodným kongresem se opět uskuteční ve dnech 25. až 27. října 2022 v Norimberku. Jde o významnou mezinárodní akci, kde jsou doma všichni, kdo se věnují zabezpečení informačních systémů a komunikací a chtějí diskutovat o výzvách a trendech v oblasti kybernetické bezpečnosti. Veletrh s aktuálními tématy, příspěvky na odborných fórech a inspirativními přednáškami je barometrem trendů pro celý trh IT bezpečnosti. Doprovodný kongresový program Congress@it-sa nabízí prostor pro detailní odborné diskuse.

Vloni se na veletrhu a kongresu sešlo 273 vystavovatelů a téměř 5 200 návštěvníků. Akce se účastní mnozí známí poskytovatelé zabezpečení, distributoři a start-upy, kteří se zabývají ochranou dat, komunikačních sítí a struktur informačních systémů.

Po celou dobu veletrhu budou na otevřených fórech odborné přednášky na aktuální témata z oboru. Přednášky ze série „it-sa insights“ poskytují produktově neutrální aktuální pohledy na trendy, zabezpečení v různých odvětvích a právní problémy spojené s kybernetickou bezpečností. Přednášky budou v němčině i angličtině.

Více na www.itsa365.de/.            

(Bk)