04
2023
Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí
Management a úspory energií v průmyslu
V nové průmyslové zóně jen s automatizovanou výrobou
V Benátkách nad Jizerou zahájí výrobu automatizačních komponent na moderních vysokorychlostních obráběcích strojích s řízením CNC ještě letos v prosinci.
Firma Bilsing Automation je v České republice známa od roku 1999, kdy plně mechanizovala výrobu nového vozu Fabia pro mladoboleslavkou automobilku.
V současné době se připravují projekty automatizace pro další typy provozů v oblastech lisování plastů a zpracování skla a dřeva.
V systému CATIA se vyvíjejí nové speciální komponenty a zpracovávají projekty pro vysoké nároky plně automatizovaných výrobních provozů. Od myšlenky po hotový prototyp stačí díky CAD/CAM několik hodin či dnů.
Manipulátor si zákazník může s využitím flexibilních nástrojů sám seskládat buď v elektronické podobě, nebo z typizovaných dílců „na míru“ při montáži.
Flexibilní nástroje (flexible tooling) „chytí“ konstruktéry a montéry stejně jako manipulátor mechanizovaný díl.
Bilsing Automation Czech s. r. o. Českobratrské náměstí 285 293 01 Mladá Boleslav telefon: 0326/73 15 06 telefax: 0326/73 15 05 e-mail: mb@bilsing.cz