Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Uživatelská konference Wonderware letos ve slavnostní podobě

Uživatelská konference Wonderware, jejíž už čtrnáctý ročník se konal 25. září 2008, byla letos uspořádána ve slavnostnější podobě než obvykle – v zámku v Kroměříži. Společnost Pantek (CS) totiž slavila patnáct let svých aktivit v České republice a na Slovensku. S její historií, současností i plány do budoucna se mohli naši čtenáři seznámit v rozhovoru s ředitelem firmy Ing. Zbyňkem Červenkou v minulém čísle časopisu Automa (str. 28–30). Na konferenci o firmě Pantek (CS) promluvil ze svého pohledu spolumajitele také John Bailey, výkonný ředitel SolutionsPT (Pantek Group) z Velké Británie. Chválou na firmu Pantek (CS) nešetřil ani Rob McGreevy, ředitel pro skupinu produktů a průmyslová řešení z firmy Wonderware z USA, ač tématem jeho přednášky nebyla přímo historie, ale naopak výhledy do budoucna: hovořil o rozvojové strategii firmy, připravovaných novinkách a řešeních navržených „na míru“ jednotlivým průmyslovým segmentům. Firmě Pantek (CS) přijeli poblahopřát i další významní zahraniční hosté, mj. Fabrizio Orlando, Business Developer Manager z Wonderware EMEA.
 
Součástí konference bylo již tradičně ocenění nejlepších systémových integrátorů za rok 2008 z ČR i SR, ale letos bylo za dlouhodobou spolupráci navíc oceněno ještě dalších patnáct partnerů společnosti Pantek (CS).
 
Odpolední program byl věnován technickým přednáškám a obchodním informacím a program byl večer uzavřen společenským večerem v zámeckých prostorách.
(Bk)