Aktuální vydání

celé číslo

02

2024

Amper 2024

celé číslo

Tlačítkové moduly s různobarevnými světelnými efekty

Tlačítka pro nouzové zastavení a reset od firmy Murrelektronik se integrují do elektronických instalací prostřednictvím předem nakonfigurovaných standardních kabelů M12. Jde o řešení, které šetří čas a vylučuje riziko chyb v zapojení. Díky konceptu plug-and-play lze tyto ovládací prvky velmi rychle začlenit do strojů a zařízení.

Takové řešení je žádané především tam, kde jsou jednotlivé ovládací a signalizační přístroje umísťovány do decentralizovaných pozic, např. na bezpečnostní ploty nebo do výrobních stanic. Varianty tlačítek s velmi malou konstrukční šířkou 42 mm jsou vhodné pro instalaci na standardní hliníkové profily.

Tlačítko nouzového zastavení je k dispozici také se světelným tlačítkem reset v jednom pouzdru. Tento tlačítkový model se zapojí do zařízení tak, aby se tlačítko reset rozsvítilo, jakmile je možné zařízení znovu spustit. V každém balení je obsaženo pět barevných krytů tlačítek. Díky tomu je možné dosáhnout různobarevného světelného efektu – podle příslušného využití.

Murrelektronik CZ, spol. s r. o., tel.: +420 377 597 961, info@murrelektronik.cz, www.murrelektronik.cz