Aktuální vydání

celé číslo

02

2024

Amper 2024

celé číslo

Seminář Moderní metody rozpoznávání a zpracování obrazových informací 2017

Na úterý 19. září 2017 plánuje Technická univerzita v Liberci uspořádat další, již pátý ročník semináře Moderní metody rozpoznávání a zpracování obrazových informací. Bude se konat tradičně v posluchárně G312. Avšak nejen umístěním chtějí organizátoři navázat na již zavedenou tradici: hlavním cílem semináře bude opět vytvoření příležitosti k setkání odborníků a zájemců o problematiku počítačového zpracování obrazu pro náročné průmyslové úlohy a seznámení se s některými zajímavými konkrétními technickými a programovými řešeními.

Organizátoři vyzývají odborníky z oboru k účasti, nejlépe formou přednášky popisující technické či programové možnosti řešení úloh využívajících rozpoznávání a zpracování obrazových informací. Zajímavou oblastí, která bude na semináři letos zvýrazněna, je užití 3D kamer.

Kromě přednášky je pro zúčastněné firmy zdarma k dispozici i malý prezentační prostor v předsálí přednáškové místnosti.

Uzávěrka přihlášek k aktivní prezentaci je 28. června 2017. Informace pro aktivní účastníky i posluchače jsou postupně zveřejňovány na www.fm.tul.cz/ustavy/ustav-mechatroniky-a-technicke-informatiky/aktivity-ustavu/seminar-2017.              

(ed)