Aktuální vydání

celé číslo

06

2023

Automatizace v chemii a petrochemii

Hladinoměry a průtokoměry, analyzátory tekutin a plynů

celé číslo

Roboty 2021: ano, konference bude!

Konference Roboty 2021 (https://www.konference-roboty.cz/), kterou pořádá společnost Trade Media International, se uskuteční ve dnech 26. až 28. ledna 2021. To je zatím jediná jistota.
„Skoro by se chtělo říct, že je to dost naivní. Ale příprava tradiční konference v tradičním termínu včetně přidání netradiční nadstavby nám dává smysl. Třeba proto, že robotizace může být jedním z pilířů udržení konkurenceschopnosti v dobách turbulentních změn, které krizová doba přinesla. Jak ale připravit akci, když není jisté, bude-li povolena osobní účast?“ komentují situaci pořadatelé. A současně slibují, že obsah bude v nejvyšší možné kvalitě provedení i témat. Navíc jeden den z celkově třídenní akce nabízejí virtuálně plně zdarma.
Konference bude klást důraz na příklady z praxe a nabídne i prostor pro diskusi s odborníky. Uskuteční se i doprovodná výstava robotické techniky – letos ovšem jen virtuální.
Registrace je již otevřena (https://www.konference-roboty.cz/registrace.html) a zájemci by s ní neměli váhat. Do konce roku je totiž možné registrovat se na virtuální část se slevou, ale především: až bude počátkem ledna jasné, kolik bude moci být fyzických účastníků, budou přihlášky k fyzické účasti vyřizovány podle pořadí registrace. Přihláška přitom zůstává flexibilní, aby pořadatelé vyšli vstříc i těm, kterým nakonec fyzickou účast nedovolí zaměstnavatel.
Článek o úspěšné letošní konferenci zájemci najdou na https://bit.ly/2ViPbMv. Časopis Automa se jako mediální partner podílel na letošní akci a bude se podílet i na té nadcházející.
(Bk)