Aktuální vydání

celé číslo

07

2021

Automatizace řízení dopravy a infrastruktury, nabíjecí stanice, autonomní vozidla

celé číslo

Prodloužená bezplatná záruka na osciloskopy MSO/DSO Tektronix exkluzivně u RS Components

Společnost RS Components, obchodní značka společnosti Electrocomponents plc, světového distributora elektroniky, a společnost Tektronix, dodavatel testovacích, měřicích a monitorovacích přístrojů, oznámily exkluzivní nabídku bezplatné pětileté záruky na řadu osciloskopů Tektronix MSO/DPO 2000, určených pro úlohy, jako jsou návrh integrovaných zařízení, návrh zařízení zpracovávajících smíšené signály, návrh zařízení zpracovávajících videosignály nebo návrh automobilové elektroniky, a dále pro výzkum a vzdělávání. Tato nabídka platí pro zákazníky v celé Evropě při všech on-line nákupech produktů z řady MSO/DPO 2000 uskutečněných do 31. prosince 2011.
 
Bezplatná záruka, běžně nabízená za až 362 eur, poskytuje konstruktérům elektronických zařízení jistotu minimalizace přerušení provozu během oprav a zaručuje prioritní odbavení s předností před jinými opravami. K dispozici jsou on-line nástroje, které umožňují zákazníkům rychlé objednání opravy a sledování jejího postupu. Společnost Tektronix má servisní zastoupení po celém světě, díky čemuž lze náhradní díly objednat a odeslat okamžitě, bez dalších výdajů na straně zákazníka.
 
Zákazníci při objednání jakéhokoliv osciloskopu řady MSO/DPO 2000 prostřednictvím webu RS Components na adrese www.rscomponents.cz obdrží kód, který mohou následně použít při nákupu produktů řady MSO/DPO 2000, a tím získají nárok na bezplatnou pětiletou záruku.

(ed)