Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Pragoregula/Elexpo 2004

číslo 2/2004

Pragoregula/Elexpo 2004

Ve dnech 17. až 19. března 2004, od středy do pátku, pořádá společnost Incheba Praha 26. ročník veletrhu Pragoregula/Elexpo, který patří k významným akcím v oboru měřicí, regulační a automatizační techniky, elektrotechniky a elektroniky. Podobně jako v minulých letech se bude i letos denně od 9 do 17 hodin souběžně konat oborově navazující veletrh Pragotherm, který je zaměřen na energetiku, vytápění, technické zařízení budov, izolační techniku a ekologii, a veletrh Frigotherm zaměřený na chladicí techniku, klimatizaci a vzduchotechniku. Místem konání akcí bude levé křídlo a střední hala Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Ve stejném termínu pořádá společnost Arrow Trade v pravém křídle Průmyslového paláce veletrh plynárenství Intergas.

Spojení těchto odborných akcí poskytuje návštěvníkům příležitost získat při jedné návštěvě úplné informace o současných trendech vývoje v oboru měřicí, zkušební, regulační a automatizační techniky a v navazujících aplikačních oblastech. Na komplexu veletrhů se bude prezentovat asi 200 firem.

V rámci veletrhu Pragoregula Elexpo 2004 pořádá 19. března Česká metrologická společnost odborný seminář Státní etalon teploty jako základ prvotního měření teplot. Program semináře je k dispozici na http://www.incheba.cz/pragoregula.

V předchozích letech se velkému zájmu vystavovatelů těšila soutěž exponátů o ocenění Grand Prix. Soutěž bude součástí veletrhů i v letošním roce a ceny budou úspěšným vystavovatelům předány na slavnostním večeru v Lapidáriu Národního muzea ve čtvrtek 18. dubna 2004.

Ing. Radka Krombholzová,
Incheba Praha spol. s r. o.
(r.krombholzova@incheba.cz)

Inzerce zpět