Aktuální vydání

celé číslo

04

2022

veletrh Amper 2022
celé číslo

Panasonic otevírá Centrum technologií v Mnichově

Společnost Panasonic soustavně rozšiřuje své aktivity v Evropě. V areálu Panasonic v Mnichově se nyní chystá otevřít nové Centrum technologií (CXC – Customer Experience Center). Komplex budov má více než 6 000 m2 a nabízí otevřenou platformu pro zákazníky, obchodní partnery, vývojáře, start-upy a univerzity pro získávání a výměnu informací.

V ústřední části prezentace a ve speciálně zaměřených místnostech představí společnost Panasonic kompletní škálu svých elektromechanických komponent, automatizačních systémů, pohonů a průmyslových robotů. Kromě toho zde budou k dispozici stroje na výrobu elektroniky a technika pro maloobchod, veřejné prostory, mobilitu a běžný život. CXC je svět moderní techniky, platforma pro dialog a ideální místo pro konání tematických setkání, seminářů a školení. Výstavní program bude průběžně aktualizován a je navržen tak, aby zdůraznil rostoucí význam společnosti Panasonic jako silného prostředníka pro špičková technická řešení v oblasti mobility, obchodu a bydlení.

„Naším cílem je zintenzivnit dialog se zákazníky, vývojáři, partnery a veřejností a tím dále rozšířit náš růst v Evropě,“ vysvětluje účel střediska Johannes Spatz, prezident společnosti Panasonic Industry Europe. „Otevřením Centra výměny zkušeností v Mnichově společnost Panasonic ukazuje synergii projektů orientovaných na zákazníky v celé oblasti moderní techniky. Kombinujeme naše mnohaleté znalosti v oboru, vývoj hardwaru i softwaru a schopnost nabízet společnostem na míru šitá a integrovaná řešení,“ dodává Hiroyuki Nishiuma, generální ředitel Panasonic System Communication Europe. A Alexander Schultz-Storz, vedoucí divize Cross-Value společnosti Panasonic Industry Europe, dále vysvětluje: „Celková prezentace v CXC – ať jsou to ostrůvky produktů, prezentační sály, centra aplikací, zóna spoluvytváření, místa setkávání i školicí místnosti – nám nyní umožní poskytovat našim partnerům, univerzitám, začínajícím podnikům i distributorům informace, které posílí důvěru a v budoucnu ještě rozšíří vzájemnou spolupráci.“

CXC (Customer Experience Center) se nachází na východě Mnichova v evropském ústředí Panasonic Industry. Panasonic Industry Europe bude využívat rozsáhlé zázemí CXC pro akce veřejného dialogu místního, regionálního i mezinárodního charakteru, setkávání se zástupci univerzit, tematické workshopy, představení nových produktů a akce pro novináře. Další informace o CXC zájemci najdou na https://industry.panasonic.eu/panasonic-campus-munich.

[Tisková zpráva Panasonic Electric Works Europe AG, březen 2021.]

(ed)

Obr. 1. Aktuální pandemická opatření neumožňují návštěvníky uvítat v CXC v Mnichově osobně – alespoň virtuální prohlídka je k dispozici na https://bit.ly/3fSWWV7