Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

NI představuje vylepšenou verzi víceúčelového přístroje VirtualBench

Společnost NI představila nový model přístroje VirtualBench. Univerzální softwarově definovaný přístroj VirtualBench kombinuje pět zařízení: osciloskop pro smíšené signály, generátor funkcí, digitální multimetr, programovatelný stejnosměrný zdroj a digitální vstupy a výstupy.

 
Protože VirtualBench využívá současné běžné výpočetní platformy (PC, iPad), mohou uživatelé se svými přístroji pracovat prostřednictvím dotykových obrazovek a využívat vícejádrové procesory, bezdrátové připojení atd.
 
Osciloskop pro smíšené signály s analýzou protokolů má šířku pásma 350 MHz. K dispozici jsou čtyři analogové kanály pro větší požadavky u interaktivních testů. Součástí přístroje je programovatelný stejnosměrný zdroj s proudem až 3 A pro 6V výstupní kanál a 1 A pro výstupní kanály 25 V a –25 V. Uživatelé ocení také jednotný pohled na všech pět přístrojů, možnost vizualizace na větších displejích a funkce pro ukládání dat a snímků obrazovky. Pro šíření měření je možné využít Ethernet, USB a WiFi. Výhodou je rovněž snadná integrace se softwarem LabVIEW pro navrhování systémů.
 

National Instruments (Czech Republic), s. r. o., tel.: 800 267 267, ni.czech@ni.com, www.ni.com/virtualbench