Aktuální vydání

celé číslo

03

2023

Automatizace strojírenské výroby

HMI a operátorské panely

celé číslo

Navštivte Embedded World 2021 Digital

Již jsme informovali, že veletrh Embedded World, který se jinak koná každoročně v Norimberku na přelomu února a března, byl letos zrušen. Nahradí jej výhradně virtuální akce Embedded World 2021 Digital, jež se uskuteční ve dnech 1. až 5. března 2021.

Mezinárodní vystavovatelé zde budou stejně jako na reálné akci prezentovat novinky a trendy v oborech internetu věcí, hardwaru, softwaru, inženýrských služeb, bezpečnosti a zabezpečení, návrhu jednočipových systémů SoC (System on Chip), vestavného vidění, rozhraní mezi stroji a jejich obsluhou, kabelové i bezdrátové komunikace nebo autonomních systémů.

Akce se bude skládat z exkluzivní řady prezentací špičkových řečníků, webových diskusí, kulatých stolů a fór. Součástí bude také matchmakingová platforma pro internetové videorozhovory a chat.

Virtuálně se rovněž uskuteční dvě tradiční konference: Embedded World a Electronic Displays.

Program virtuálního veletrhu bude k dispozici začátkem února na https://www.embedded-world.de/en; účast pro návštěvníky je zdarma, podmíněná registrací. Účast na konferencích je zpoplatněna; do 28. ledna je možné využít slevy early birds. Program je na https://events.weka-fachmedien.de/embedded-world-conference/home/.

(Bk)