Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Na výstavu Elfetex Fest v Plzni zamíří elektrikáři z celého regionu

Regionální výstava ELFETEX Fest Plzeň, jedna z nejúspěšnějších výstavních akcí v oboru elektrotechniky s dlouholetou tradicí, se letos uskuteční již potřiadvacáté, a to ve dnech 3. a 4. října 2017 v kongresovém centru Parkhotelu Plzeň.

Výstava v oborech elektrotechnika, elektronika a energetika má v Plzni dlouhodobě výbornou úroveň a nejinak tomu bude i letos. Výstavě prospěla spolupráce s největším elektrotechnickým velkoobchodem regionu – plzeňskou firmou Elfetex, spol. s r. o. Celkový počet vystavovatelů opět překročí sedmdesátku. Dominovat budou firmy z oborů elektroinstalací, elektromateriálu a součástek, osvětlení, měřicí a zkušební techniky a průmyslové elektroniky. Nabídka vystavujících firem plně uspokojí odborné návštěvníky celého regionu, které by měl přilákat i doprovodný program veletrhu, který se skládá z odborných konferencí a přednášek. Pro návštěvníky veletrhu je navíc připravena veletržní soutěž o hodnotné ceny a bohaté pohoštění.

Více informací nejen o odborném programu, ale také o celém veletrhu zájemci najdou na www.omnis.cz. Otevřeno pro návštěvníky je v úterý 3. 10. od 9 do 16 h a ve středu 4. 10. od 9 do 15 h.

(Omnis Olomouc, a. s.)