Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Manufacturing Management Forum

Jaký vývoj českého průmyslu je očekáván? Jak se vypořádat s nestabilním prostředím a neustálými změnami? Štíhlá výroba – nekonečný příběh? Jak zvládnout problematiku zaměstnanců? Kdy informační systémy ve výrobě pomáhají a kdy ne? Jaká je historie plzeňského piva? Jaký je inovační potenciál vašeho podniku? Jak vypadá organizace výroby ve společnosti Brush SEM?

 
O těchto a dalších otázkách se bude diskutovat na tradičním podzimním fóru pro výrobní ředitele Manufacturing Management Forum 2014, které se uskuteční v termínu 6. až 7. listopadu v hotelu Primavera v Plzni.
 
V rámci fóra mohou účastníci očekávat odborné fundované přednášky, otevřené diskuse, dostatečný prostor pro neformální setkání, bohatý doprovodný program během dne i večerní zábavnou část s exkurzí v nejznámějším českém pivovaru. Odborné přednášky s případovými studiemi z praxe povedou opravdu ti nejpovolanější. Svůj pohled na další vývoj českého průmyslu, ekonomiky a energetiky představí Karel Havlíček z Asociace malých a středních podniků, Pavel Sobíšek, hlavní ekonom UniCredit Bank, a jeden z největších odborníků na oblast energetiky Michal Šnobr z J&T. Konkrétním příkladům ze zavádění štíhlé výroby se bude věnovat Petr Janoušek ze společnosti Sandvik Chomutov Precision Tubes. Mezi dalšími vystupujícími budou Irena Beranová, jednatelka a ředitelka pro logistiku společnosti Devro, či Martin Pidrman, IT manažer ze Strojíren Poldi, kteří budou hovořit o svých konkrétních zkušenostech s využitím informačních systémů ve výrobě.
 
Akci pořádá společnost Top Vision, specialista na firemní vzdělávání. Právě nyní je možné se přihlásit za speciální cenu 9 900 korun. Více informací zájemci naleznou na webu akce www.manufacturingforum.cz.
(Top Vision)