Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

Manufacturing Management Forum

Jaký vývoj českého průmyslu je očekáván? Jak se vypořádat s nestabilním prostředím a neustálými změnami? Štíhlá výroba – nekonečný příběh? Jak zvládnout problematiku zaměstnanců? Kdy informační systémy ve výrobě pomáhají a kdy ne? Jaká je historie plzeňského piva? Jaký je inovační potenciál vašeho podniku? Jak vypadá organizace výroby ve společnosti Brush SEM?

 
O těchto a dalších otázkách se bude diskutovat na tradičním podzimním fóru pro výrobní ředitele Manufacturing Management Forum 2014, které se uskuteční v termínu 6. až 7. listopadu v hotelu Primavera v Plzni.
 
V rámci fóra mohou účastníci očekávat odborné fundované přednášky, otevřené diskuse, dostatečný prostor pro neformální setkání, bohatý doprovodný program během dne i večerní zábavnou část s exkurzí v nejznámějším českém pivovaru. Odborné přednášky s případovými studiemi z praxe povedou opravdu ti nejpovolanější. Svůj pohled na další vývoj českého průmyslu, ekonomiky a energetiky představí Karel Havlíček z Asociace malých a středních podniků, Pavel Sobíšek, hlavní ekonom UniCredit Bank, a jeden z největších odborníků na oblast energetiky Michal Šnobr z J&T. Konkrétním příkladům ze zavádění štíhlé výroby se bude věnovat Petr Janoušek ze společnosti Sandvik Chomutov Precision Tubes. Mezi dalšími vystupujícími budou Irena Beranová, jednatelka a ředitelka pro logistiku společnosti Devro, či Martin Pidrman, IT manažer ze Strojíren Poldi, kteří budou hovořit o svých konkrétních zkušenostech s využitím informačních systémů ve výrobě.
 
Akci pořádá společnost Top Vision, specialista na firemní vzdělávání. Právě nyní je možné se přihlásit za speciální cenu 9 900 korun. Více informací zájemci naleznou na webu akce www.manufacturingforum.cz.
(Top Vision)