Aktuální vydání

celé číslo

04

2022

veletrh Amper 2022
celé číslo

Kompaktnější a dynamičtější: motory řady 8LS od B&R

Motory řady 8LS od B&R prošly kompletní renovací a díky tomu jsou nyní ještě výkonnější. Kompaktnější kryt, optimalizovaná konstrukce a širší volba rozměrů jsou jen některé z nových předností, které činí tyto motory ještě atraktivnějšími a univerzálnějšími.

 
Servomotory řady 8LS byly vylepšeny v mnoha detailech. Například u motorů o velikosti 2 a 3 sice zůstávají stejné technické parametry, rozměry jsou však mnohem menší. Je tak zaručena kompatibilita současně s nárůstem hustoty výkonu motoru. Motory o velikosti 5 a 7 jsou nově dostupné ve více variantách jejich délky, která má vliv na dynamiku a krouticí moment, a tím umožňují větší výběr vhodného motoru.
 
Motory 8LS jsou vybaveny novými, přesnějšími indukčními snímači polohy. Díky použití digitálního rozhraní EnDat 2.2 lze současně využívat bezpečnostní funkce a výhody jednokabelového připojení motoru hybridním kabelem pro motor a snímač.
 
Nejpoužívanější motory 8LS jsou k dispozici také v „preferované“ řadě. Pro zákazníky B&R to znamená lepší poměr ceny k výkonu motoru a jeho krátký termín dodání. V případě potřeby mohou být tyto motory připraveny a odeslány expresně.
 

B+R automatizace, spol. s r. o., tel.: +420 541 420 311, marketing.cz@br-automation.com, www.br-automation.com