Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Eprin hraje první ligu

Automa 3/2001

(firemní článek)

Eprin hraje první ligu

Tiskárny, snímače, aplikátory, barvicí fólie, etikety, software. Ano, již řadu let hraje společnost Eprin první ligu v těchto komoditách. Přesvědčte se o kompletní nabídce sami: najdete ji na www.eprin.cz.

A právě síla Eprinu a jeho úspěšnost v oboru se staly hlavními důvody, proč byl osloven prvoligovým basketbalovým týmem Houserů. Šance, která byla této úspěšné společnosti koncem roku 2000 nabídnuta, lákala k prvoligové účasti také na poli sportovním. Přesná definice nabídky „staňte se jedním z hlavních partnerů našeho basketbalového oddílu!“ byla pro Eprin vemi zajímavá a zavdala vedení společnosti příčinu k hlubokému zamyšlení. Rozhodování však bylo ulehčeno dlouholetým působením Eprinu na poli kultury i sportu a jeho častými aktivitami v těchto oblastech. Případný vstup do vrcholového sportu by pro společnost Eprin nebyl velkou neznámou, ale spíše pokračováním již fungujících aktivit. Pro také hovořila skutečnost, že basketbal je v naší zemi třetím nejatraktivnějším sportem z hlediska divácké návštěvnosti.

Obr. 1. Obr. 2.

Po intenzivních jednáních se vedení společnosti rozhodlo kladně a Eprin se společně s další úspěšnou firmou Triga stal hlavním partnerem oddílu. První ligu basketbalu mužů ČR tedy hraje klub s názvem Triga-Eprin Brno. Tímto krokem se společnost Eprin spojila se skutečnými osobnostmi českého basketbalu, ověnčenými mnoha mezinárodními vavříny. Jména jako Brabenec, Havlík, Jandák či Okáč v současné době patří mezi poklady ve sbírkách lovců autogramů. Eprin může být právem hrdý na takové partnerství nejvyšší úrovně.

Jaké jsou další cíle společnosti Eprin? Hrát nadále první ligu ve sportu i v podnikatelských aktivitách. Vítězit, hrát i podnikat stále v duchu fair play a získávat ocenění v měřítkách České republiky, Evropy a možná i světa. A napadá-li čtenáře otázka, zda takový zásah do rozpočtu firmy neprodražuje její služby nebo zboží, je odpověď velmi jednoduchá. Rozhodně ne! Je tomu právě naopak. Sponzorská účast v oblastech kultury i sportu silně podporuje morální kredit firmy. A jelikož všichni víme, že sport je pro nás a hlavně pro mládež jednou z žádaných alternativ, jak trávit volný čas, je takováto podpora obecně více než potřebná. A také zákazníci si při výběru svého budoucího dodavatele tyto veřejné aktivity dobře uvědomují.

Bez vysoké kvality služeb a zboží, kterou společnost Eprin pokládá za samozřejmost, by to však nešlo. Především důrazem na kvalitu si Eprin získává nové zákazníky a jejich počet zvyšuje takřka každý den. A jak je všeobecně známo, právě při velkých objemech prodeje, které Eprin naplňuje, se obchodní podmínky stávají pro všechny zákazníky velmi výhodnými.

Všechny zákazníky, fandy i přátele Eprin srdečně zve na „první ligu“.

Kompletní informace o sortimentu i sponzorských aktivitách lze získat na www.eprin.cz