Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

EMV 2005 Stuttgart – mezinárodní výstava a seminář o EMC

číslo 11/2004

EMV 2005 Stuttgart – mezinárodní výstava a seminář o EMC

Mezinárodní výstava a seminář o elektromagnetické kompatibilitě (EMC) EMV 2005 se bude konat 15. až 17. března 2005 poprvé ve Stuttgartu, v centru průmyslové oblasti, kde je silně zastoupen především automobilový průmysl. Výhodou Stuttgartu je také jeho snadná dostupnost z ostatních regionů Německa a zemí Evropy i světa.

Firmy z Německa i ze zahraničí zde budou prezentovat svoje nejnovější výrobky a služby. Na EMV 2005 budou speciálně nabídnuty produkty zajišťující EMC v automatizační technice, technice pohonů, výrobě elektroniky a elektronických komponent, telekomunikacích, informační technice, technice budov, lékařských přístrojích a elektrickém vybavení dopravních prostředků.

Vedle prezentace výrobků a služeb na výstavě bude stejně důležitou součástí EMV 2005 také seminář, jehož cílem je zprostředkovat odborným návštěvníkům aktuální informace z oboru. Jednotlivé přednášky a vystoupení, vedené v němčině i v angličtině, a následná diskuse se zkušenými odborníky z výzkumu i průmyslu pomohou účastníkům semináře hledat řešení problémů a dilemat v oblasti EMC v moderním průmyslu. Program semináře je dostupný na webové stránce veletrhu: http://www.e-emv.com, kde jsou k dispozici i další informace o EMV 2005.

Pořadatel EMV, veletržní správa Mesago Messe Frankfurt GmbH, plánuje, že se EMV bude konat vždy v lichých letech ve Stuttgartu a v sudých v Düsseldorfu.

(Bk)

Inzerce zpět